ברוך הבא אורח, באפשרותך או לצור חשבון
התקשר 03-9050090

מכירה מס' 14 - 07.06.2017

סנן לפי
תצוגה
תצוגה מוצרים בעמוד
פריט מס' : 001

ספר תהילים עם מעמדות. זיטאמיר. תרי"ח | 1858.

ספר תהילים זיטאמיר עם מעמדות ויהי"ר לליל הושענה רבא עם פירוש רש"י מצודת דוד ומצודת ציון בדפוס נכדי הרב מסלוויטא הרב חנינא ליפא והרב יהושע העשיל שפירא ב"זיטאמיר" תרי"ח - 1858. (4 עמ' 288 עמ'; 56 עמ'. 20 ס"מ). שיקום מקצועי בשער ודף ראשון. קרעים קלים ללא פגיעה בטקסט. כתמי מים. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $4400 החל מ $1800
פריט מס' : 002

תיקוני זוהר עם הסכמה וברכה מהאדמו"ר רבי אהרן מטשרנוביל זיע"א. זיטאמיר. תרכ"ה | 1865.

ספר תיקוני הזוהר זיטומיר תרכ"ה - 1865. בדפוס נכדי הרב מסלאוויטא רבי חנינא ליפא ורבי יהושע העשיל שפירא. בדף לאחר השעער הסכמת האדמו"ר רבי אהרן מטשרנוביל זיע"א "כפי אשר זכו מאבותיהם הקדושים ומעשה אבותיהם בידיהם". [2], קפב דף. 22 ס"מ. כריכה חדשה. קרעים קלים ללא פגיעה בטקסט. כתמי מים. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $550 החל מ $500
פריט מס' : 003

סדר קינות לתשעה באב. בדפוס האחים שפירא. זיטאמיר. תר"כ | 1860. עותק לא ידוע בבילוגרפיות.

סדר קינות לתשעה באב כמנהג פולין ליטא ורייסין. בדפוס האחים שפירא. זיטומיר, תר"ך - 1860. ספרי הקינות שנדפסו בזיטאמיר אינם מצוים כפי הידוע מפני שנהגו באותם הימים לגנוז את הספר קינות לאחר תשעה באב באמונה כי לשנה הבאה יבוא המשיח. העותקים הידועים של הקינות משנת תר"כ הם עם תרגום לאידיש. הספר שלפנינו ללא תרגום לאידיש. 91 דפים. פגמים קלים לכריכה. מצב מצוין.
הפריט נמכר ב $850 החל מ $500
פריט מס' : 004

ספר באר מים חיים, זיטומיר, תרכ"א | 1861.

ספר באר מים חיים, "חיבור נפלא על התורה", חלקים א-ב. מרבי חיים מטשרנוביץ. בעל ה"סידורו של שבת" ושער התפילה" זיטומיר, תרכ"א 1860. דפוס רבי חנינא ליפא ורבי יהושע העשיל שפירא. [2], 294 [2]. 330 עמ'. דף קמ"ח נכרך בסוף במקום שני דפים קודם. מידות: 23 ס"מ. כריכה חדשה. בלאי וכתמים. סימני עש קלים. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $850 החל מ $500
פריט מס' : 005

ספר שערי ציון. יוזעפאף - סלאוויטא. תר'ג | 1843. העותק של המקובל רבי אליהו דוד סלאטקי.

ספר שערי ציון מרבי נתן נטע הנובר. עם תוספת של תקון הסעודה וספר היצירה. בדפוס הרב חנינא ליפא שפירא נכד הרב מסלאוויטא. נדפס ביוזפוף בדפוס שהיה מלפנים בסלאוויטא. בשער כיתוב בדיו אדום סלאוויטא. (קכ"ד דפים). בשער ולאורך הספר חותמות "מספרי אלי' דוד סלאטקי ירושלים". רבי אליהו דוד סלאטקי (תרנ"ט-תש"מ 1899-1980), בנו של זקן המקובלים רבי אהרן אברהם סלאטקי (תלמיד הרב השד"ה). גאון מופלג בתורה ומקובל נודע. ראש ישיבת המקובלים "שער השמים" וראש עדת המכוונים בירושלים. מחבר "יד אליהו". חתימות בעלות. כריכה מקורית פגומה. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $700 החל מ $500
פריט מס' : 006

שו"ת הריב"ש, קושטא, ש"ו – ש"ז, 1547 – 1546. מהדורה ראשונה

תשובות הרב, שאלות ותשבות מאת רבי יצחק ב"ר ששת- הריב"ש. קושטא, ש"ו-ש"ז, 1546-1547. מהדורה ראשונה. חתימות בעלים. ומספר הגהות בכתב יד. הספר נדפס בקונטרסים וחולק לקונים בשבתות בבית הכנסת, כנהוג בקושטא באותה תקופה. דיון הלכתי התקיים בעניין בקרב רבני קושטא שהתנגדו למנהג זה, כריכה חדשה. מצב טוב מאוד.
החל מ $3200
פריט מס' : 007

סט שלם של ספר הזוהר מהדורה ראשונה. מנטובה. שי"ח | 1558.

סט שלם ב-3 חלקים של ספר הזוהר מהדורה ראשונה מנטובה שי"ח - 1558. לאורך שלושת החלקים הגהות. השלמות ותוספות בכתב יד מדפוסים מאוחרים יותר וחתימות. ספר הזוהר המיוחס לתנא האלוקי רבי שמעון בר יוחאי נדפס לראשונה בשנת שי"ח לאחר שבמשך תשעים השנים הראשונות למלאכת הדפוס לא ניתנה רשות מגדולי הדורות להדפיסו. כריכות עור חדשות ומפוארות. חלק מהדפים עברו שיקום מקצועי. מצב כללי טוב.
החל מ $30000
פריט מס' : 008

ספר תורה מיניאטורי כתוב ביד על קלף בכתיבה אשכנזית. רומניה. תחילת המאה ה-20. אוד מוצל מאש.

ספר תורה מיניאטורי כתוב ביד על קלף בכתיבה אשכנזית. על כיסוי הספר תורה הקדשה "ספר תורה זה "אוד מוצל מאש הפוגרום ע"י אליהו בן משה שיין (גאלאץ - רומניה) אסיר ציון שנפל על קידוש העם ומולדת ביום כו' בסיון תשי"ד - 1954. נדבת אלמנתו מרים בת נפתלי לעילוי נשמתו".. גודל הקלף: 17 ס"מ. גודל הכתב: 12 ס"מ. כתב דהוי. אינו נמכר ככשר.
החל מ $5000
פריט מס' : 009

ספר תורה בפורמט קטן כתוב ביד על קלף עם עצי חיים כסף. סוף המאה ה - 19

ספר תורה בפורמט קטן כתוב ביד על קלף עם עצי חיים כסף. הספר תורה כפי הנראה נכתב בסוף המאה ה-19, מידות הקלף: 27.5 ס"מ. גודל כתב: 20 ס"מ. כתיבה אחידה ושלמה, כולל עצי חיים כסף עם כיתוב בעבודת גזירה: באחד "גדלו לה' א(י)תי ונרוממה שמו יחד(י)ו" (תהילים ל"ד ד'). ובשני "יהללו את שם ה' כי נשגב שמו לבדו" (תהילים קמ"ח ג'). פגמים קלים מצב כללי טוב. הספר אינו נמכר ככשר.
החל מ $5000
פריט מס' : 010

ספר תורה בפורמט קטן כתוב ביד על קלף בכתיבה אשכנזית נאה ותיוגים מיוחדים. אירופה. תחילת המאה ה-20.

ספר תורה בפורמט קטן כתוב ביד על קלף בכתיבה אשכנזית נאה ותיוגים מיוחדים. גודל הקלף: 27 ס"מ. גודל הכתב: 23 ס"מ. ללא עצי חיים. הושלם בחלקו ע"י כותב אחר. הספר עבר תיקונים שונים במהלך הזמן. אינו נמכר ככשר.
החל מ $4000
פריט מס' : 011

מגילת אסתר כתובה ומצוירת ביד על קלף. אלזס - צרפת. סוף המאה ה-18.

מגילת אסתר כתובה ומצוירת ביד על קלף. מעל הכיתוב ומתחתיו ציורים בשלל צבעים של פירות וצמחים. בין העמודות ציורים של זוג גבר ואישה כשגופם מסתלסל כנחש. בעשרת בני המן ציור המן תלוי על העץ ומעליו דמויות 3 אנשים רוקדים לצלילי זוג נגנים. ככל הנראה אלזס - צרפת סוף המאה ה-18 תחילת המאה ה-19. גובה קלף: 16 ס"מ. 19 שורת בעמודה. נתונה בתוך עץ חיים עצם ואבני חן. הציור הראשון של המגילה לפני ההתחלה גזור וחסר. כתב דהוי. מצב כללי טוב. אינה נמכרת ככשרה.
החל מ $15000
פריט מס' : 012

מגילת אסתר על קלף מצויירת ומאוירת. גאזולו. צפון איטליה. תקל"ו | 1776.

מגילת אסתר 'המלך' מצויירת ומאוירת. צפון איטליה. תקל"ו - 1776. דיו שחור על קלף. בתוספת קלף נפרד עם ברכות המגילה. כתיבת סופר סת"ם אשכנזית נאה. 22 שורות. בראש מרבית העמודות תיבת "המלך", ומעליה עיטור של כתר, נתונה בנרתיק עור קשיח עם חיפוי קטיפה. נכתבה על ידי סופר הסת"ם והאמן "יחיאל מנחם בכמהר"ר אברהם אורבינו", בתחית הציור כתב הסופר "על ידי העוסק במלאכת הקודש בגאזולו הצעיר הסופר יחיאל מנחם בכמהח"ר אברהם אורבינו זלה"ה יום תשעה ימים לחודש אדר שנת תקל"ג לפ"ג" (כתב יד נוסף של יחיאל מנחם "סדר הושענות של כל ימי חג הסוכות – מנטובה תקל"ח, [1778]", מופיע ב'אוסף משפחת גרוס') [איור מס' 13,]. את השראתו לציור, שאב האמן מהתחריט של מתיאוס מריאן הזקן. אשר שימש בעיקר הגדות מודפסות, מאז הגדת אמסטרדם, הנפוצה, מ-1695 [איור מס' 5]. תוך נתינת פרופורציות מציאותיות יותר של העיר ירושלים [איורים 4, ו-6]. בראש המגילה, לפני העמודה הראשונה, מופיע ציור נוסף, גדול ומרשים, המתפרס על כל גובה הקלף, ומתחתיו שם האמן, המקום ושנת הכתיבה [איור 7]. בציור כלל האמן את כל סיפור המגילה. מעל גגות העיר, המן תלוי על עץ גבוה. בחצר הארמון העצום מצעד הבתולות הנקבצות לפני שומר הנשים. בקדמת הציור, מרדכי מובל ברחובות שושן הבירה בלבוש מלכות רכוב על סוס מלכותי על ידי המן. בעוד בתו של המן, שופכת בטעות על אביה מהחלון, דלי של מי שופכין. את השראתו לציור זה שאב האמן, ממספר תחריטים שונים של הגדות של האמן פרנסיסקו גריסליני [1717-1787]. אשר יחיאל מנחם מצרפם בכישרון רב לכדי ציור אחד [איורים מס' 8,9,10,11,12]. שני הציורים הללו, כמו כמה אחרים, למשל, הציור המופיע ב'סדר ההושענות' [איור מס' 14] הלקוח מקישוט לסוכה, אף הוא של גריסליני [איור מס' 15]. עשויים לתרום להבהרת תהליך הטרנספורמציה של מאגר תמונות האמנות היהודית. מאפיין ייחודי נוסף הקיים במגילה זו הינו בתיארוך המדויק של המגילה, בנוסף לשם האמן. מידות: גובה; 24 ס"מ, אורך; 300 ס"מ. מצב כללי טוב מאוד.
החל מ $30000
פריט מס' : 013

נדיר ויחודי. לוט 3 פייפים עשוים נייר ופייפ כסף מזקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק"ל".

לוט 3 פייפים נייר אותם היה מכין ומגלגל זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק"ל בייחודים נוראים וכך העידו שמש הרב בן ציון ותלמידיו שהיה מעשן בהם בשרעפי קודש 11 שאיפות כמניין סממני הקטורת ומכוון בהם ייחודים נוראים לתקן את נשמות ישראל שנדונו לשריפה ר"ל. ולאחר מכן היה נוהג הרב לגנוז את הפייפים בקופסה מיוחדת לכך. וכן הפייפ האישי מכסף בו היה מעשן זקן המקובלים. על העישון של הרב כותב בספר "ישועות יצחק" הרב מאיר מלכא "כשנבדק רבינו ע"י רופאו האישי דוקטור קליינמן בעת אשפוזו בבית החולים הופתע לחלוטין... כאשר ערכנו לו בדיקת ברונכוסקופיה מערכת הנשימה שלו הייתה כמו של אדם בן חמישים... ולא כמו ריאות של אדם שעישן כל ימי חיו עד זקנה כזאת מופלגת". פייפ 1 באורך: 19 ס"מ. 2 פייפים באורך: 11.5 ס"מ. בכולם כתמי השימוש בפיה מפיו הקדוש של רבינו. הפייפ כסף שהיה בשימשו של רבינו באורך: 7.5 ס"מ. הפיה עשויה פלסטיק עם כתמי שימוש מפיו הקדוש. מלווה באישור בכתב יד בנו הרב דוד כדורי זצ"ל "כל הפייפים של הסגריות הם עבודת יד של מור אבי ז"ל... המקובל רבי יצחק כדורי: נולד בשלהי המאה ה - 19 בבבל (עירק), בילדותו אף הכיר וראה את הבן איש חי, קיבל תורה וקבלה מחכמי בבל ומחכמי ירושלים אליה עלה בשנת תרפ"ב, בשנותיו הראשונות בירושלים התפרנס מכריכת ספרים ולמד בישיבות "בית אל" ו"פורת יוסף" בעיר העתיקה. עם השנים התפרסמה חכמתו בחכמת הסוד ורבים עלו לביתו לקבל את ברכתו ועצותיו ולקבל קמעות לישועה. נפטר בשיבה טובה למעלה מגיל מאה בשנת תשס"ו, ובהלוויתו השתתפו רבבות עם ישראל מכל גווני הקשת.
הפריט נמכר ב $800 החל מ $800
פריט מס' : 014

הקולמוס בו כתב קמעות זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק"ל".

הקולמוס בו היה כותב קמעות לכלל ישראל זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק"ל". בספרו "ישועות יצחק" כותב הרב מאיר מלכא אודות הקמעות שנתן הרב. "ידוע שרבינו כתב קמעות אך מעולם לא עסק בקבלה מעשית או השבעת מלאכים וכשנשאל האם מותר להשביע מלאכים צחק ואמר שאסור להשביע. שאלו אותו: איך יתכן שהקמעות שהוא נותן משפיעים לטובה ופועלים. הוסיף ואמר: אולי בשמים מכבדים אותי ושומעים בקולי וממלאים את בקשותיי מאחר שאני זקן. לכן הקמעים שלי פועלים. כך היה רבינו מלא חיוך עם מילה דבדיחותא. הקולמוס עשוי מתכת הידית עשויה פלסטיק. אורך: 19 ס"מ. מצב טוב מאוד. מלווה בתמונה של בנו הרב דוד כדורי זצ"ל עם הקולמוס בעת נתינתו. המקובל רבי יצחק כדורי: נולד בשלהי המאה ה - 19 בבבל (עירק), בילדותו אף הכיר וראה את הבן איש חי, קיבל תורה וקבלה מחכמי בבל ומחכמי ירושלים אליה עלה בשנת תרפ"ב, בשנותיו הראשונות בירושלים התפרנס מכריכת ספרים ולמד בישיבות "בית אל" ו"פורת יוסף" בעיר העתיקה. עם השנים התפרסמה חכמתו בחכמת הסוד ורבים עלו לביתו לקבל את ברכתו ועצותיו ולקבל קמעות לישועה. נפטר בשיבה טובה למעלה מגיל מאה בשנת תשס"ו, ובהלוויתו השתתפו רבבות עם ישראל מכל גווני הקשת.
הפריט נמכר ב $1000 החל מ $1000
פריט מס' : 015

גביע כסף שהיה בשימושו האישי של זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצוק"ל".

גביע הכסף בו היה מקדש בשבתות וחגי ישראל זקן המקובלים בדור האחרון הרב יצחק כדורי זצוק"ל, הגביע עשוי כסף כולל כיתוב בתבליט "בורא פרי הגפן" ובצידו השני צריבה של דיוקנו. גובה: 14 ס"מ. מצב טוב מאוד. הגביע מלווה באישור מבנו הרב דוד כדורי זצ"ל "הגביע זה עם התמונה של הרב...השתמש בהם". (מצורפת תמונה). המקובל רבי יצחק כדורי: נולד בשלהי המאה ה - 19 בבבל (עירק), בילדותו אף הכיר וראה את הבן איש חי, קיבל תורה וקבלה מחכמי בבל ומחכמי ירושלים אליה עלה בשנת תרפ"ב, בשנותיו הראשונות בירושלים התפרנס מכריכת ספרים ולמד בישיבות "בית אל" ו"פורת יוסף" בעיר העתיקה. עם השנים התפרסמה חכמתו בחכמת הסוד ורבים עלו לביתו לקבל את ברכתו ועצותיו ולקבלת קמעות לישועה. נפטר בשיבה טובה למעלה מגיל מאה בשנת תשס"ו, ובהלוויתו השתתפו רבבות עם ישראל מכל גווני הקשת.
הפריט נמכר ב $1500 החל מ $1500
פריט מס' : 016

הכיפה של סידנא בבא סאלי זיע"א.

הכיפה הקדושה שהייתה בשימושו של סידנא "בבא סאלי" האדמו"ר רבי ישראל אבוחצירא זיע"א. (כפי שניתן לראות בתמונה המפורסמת). האדמו"ר רבי ישראל אבוחצירא - ה"בבא סאלי" (תר"ן-תשמ"ד | 1889-1984), בן רבי מסעוד רבה של תאפיללת (מרוקו), בנו של האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא. גאון מופלג בנגלה ובנסתר, קדוש וטהור מנעוריו. כיהן כרב ראשי של ארפוד וסביבותיה. בשנת תשכ"ד - 1964 עלה לארץ ישראל וקבע מושבו בעיירה נתיבות. גדולים וטובים נהרו לביתו לקבל עצה וברכה, ונודע בישראל שמו כפועל ישועות. נכדיו הם האדמו"רים המפורסמים לבית אבוחצירא שליט"א. הכיפה עשויה כולה צמר לבן. מצורפת תמונה ובגבה אישור בכתב יד מאחד מבחירי רבני משפחת אבוחצירא שקיבל את הכיפה מידיו הקדושות של סידנא בבא סאלי.
הפריט נמכר ב $5000 החל מ $5000
פריט מס' : 017

הטלית של סידנא בבא סאלי זיע"א. פריט קדוש. היסטורי ונדיר

הטלית הקדושה שהייתה בשימשו ובה עטף את גופו הטהור והקדוש סידנא "בבא סאלי" האדמו"ר רבי ישראל אבוחצירא זיע"א בתפילותיו הנשגבות ובעבודת ה' למעלה מהשגת אנוש. כפי הידוע סידנא בבא סאלי היה קושר את הפתילות בעצמו בכוונה עצומה ע"פ תורת הסוד. האדמו"ר רבי ישראל אבוחצירא - ה"בבא סאלי" (תר"ן-תשמ"ד | 1889-1984), בן רבי מסעוד רבה של תאפיללת (מרוקו), בנו של האדמו"ר רבי יעקב אבוחצירא. גאון מופלג בנגלה ובנסתר, קדוש וטהור מנעוריו. כיהן כרב ראשי של ארפוד וסביבותיה. בשנת תשכ"ד - 1964 עלה לארץ ישראל וקבע מושבו בעיירה נתיבות. גדולים וטובים נהרו לביתו לקבל עצה וברכה, ונודע בישראל שמו כפועל ישועות. נכדיו הם האדמו"רים המפורסמים לבית אבוחצירא שליט"א. הטלית עשויה כולה צמר. מצורפת תמונה ובגבה אישור בכתב יד מאחד מבחירי רבני משפחת אבוחצירא שקיבל את הטלית מידיו הקדושות של סידנא בבא סאלי.
הפריט נמכר ב $5000 החל מ $5000
פריט מס' : 018

כריכת כסף מפוארת. סוף המאה ה-20.

כריכת כסף מפוארת עבודת ריקוע ואיזמל של אילה על רקע צמחיה ופרחים. כולל אבזמים. חתימות 84 לא מקוריות. ככל הנראה נעשתה בסוף המאה ה-20. מידות: 15X10X5 ס"מ. משקל כולל הספר: 820 גרם. מצב טוב מאוד. הספר חמשה חומשי תורה עם חמש מגילות וינה תר"פ - 1820.
הפריט נמכר ב $1400 החל מ $500
פריט מס' : 019

כריכת כסף מפוארת. אלט-ויין תרכ"ד | 1864. פריט נדיר ויחודי

כריכת כסף מפוארת מעוטרת בעבודת גזירה עדינה ומקצועית (כמגזרת נייר). לכל אורך הכריכה מוטיבים עדינים של פרחים. עלים וצמחיה. בחלקה הקדמי זוג אריות כאשר ידיהם מובלעות בתוך עלים. במרכז כד מים המסמל את נטילת ידי הכהנים ע"י הלויים קודם ברכת הכהנים. נושא הקדשה בגרמנית באותיות עבריות "געוידמעט פאן לאורא ניישטאדטעל" 1864 יטהרע". (ניתן במתנה ללאורא ניישטאדטעל בשנת 1864). בגב בכריכה כיתוב בחריטה "צדיק כתמר יפרח". השדרה אף היא מעוטרת בעבודת חריטה של צמחיה ופרחים. וכן סוגרים כסף בצורת עלים. הכריכה חתומה 3 פעמים. בחלקה הקדמי. בשדרה ובחלקה האחורי. חתימת המקום אלטווין 1864 וחתימת האמן JR קרוב לוודאי מעשה ידי הצורף ג'ואן ראדה שהצטרף לאיגוד הצורפים בווינה בשנת 1850. הספר תיקון ליל שבועות והושענה רבה. ללא שם מדפיס ושנת דפוס (קפ"ד דף) נזקי עש דפים מנותקים מצב בנוני. (שער ראשון ספר בראשית סלוויטא תרט"ו בדפוס וואקס ככל הנראה לא קשור לספר). מידות הכריכה: 22X14X4 ס"מ. משקל כולל הספר: 1970 גרם. מצב הכריכה מצוין.
החל מ $8000
פריט מס' : 020

צלחת פיוטר. ליל הסדר ואפיית מצות. גרמניה. המאה ה-19.

צלחת פיוטר עבודת יציקה עם תבליט ליל הסדר ואפיית מצות. בתחתית כיתוב בחריטה (ככל הנראה קטעים מההגדה - אותיות שחוקות). גרמניה סוף המאה ה-19. קוטר: 21.5 ס"מ. מצב כללי טוב.
החל מ $800
פריט מס' : 021

קופסת אתרוג כסף. הונגריה. המחצית השניה של המאה ה-20.

קופסאת אתרוג כסף מעוטרת בעבודת ריקוע ואיזמל על המכסה עבודת תבליט של אתרוג כולל כיתוב בחריטה "ולקחתם לכם פרי עץ הדר" סביב הקופסה עבודת מדויקת ומרשימה של צמחיה ופרחים. הקופסה חתומה בתחתית 835. הונגריה המחצית השניה של המאה ה-20. גובה 9 ס"מ. 14/11 ס"מ. משקל 400 גרם. מצב טוב מאוד.
הפריט נמכר ב $350 החל מ $350
פריט מס' : 022

מגדל בשמים כסף. פולין/ אוקרינה. המחצית השנייה של המאה ה-19

מגדל בשמים כסף עבודת פליגרן חיתוך וחריטה. מעוצב כבית בעל שתי קומות ועיטורי ציפורים. פריט מיוחד ויוצא דופן. הדגל בראשו חסר. ככל הנראה נעשה בפולין או אוקרינה במחצית השנייה של המאה ה-19. גובה: 19 ס"מ. משקל: 180 גרם. מצב כללי טוב מאוד.
החל מ $1500
פריט מס' : 023

מגדל בשמים כסף. אוקרינה. תחילת המאה ה-19. פריט קדום וחשוב.

מגדל בשמים כסף עשוי כולו פליגרן בעבודת יד מרשימה ומקצועית בחלקו עבודה חיתוך עדינה. פגם בהלחמה בתחתית. הדגל בראשו נוסף מאוחר יותר. חוסר ל-2 דגלים בצדדים. פריט נדיר. חשוב וקדום. אוקרינה תחילת המאה ה-19. גובה: 21.5 ס"מ. משקל: 238 גרם. מצב כללי טוב.
החל מ $4000
פריט מס' : 024

מגדל בשמים מפואר כסף. המאה ה-20.

מגדל בשמים בעל שתי קומות מעוטר בעבודת גזירה ופליגרן של צמחיה. בראשו דגל בצורת עלה על כדור. הגג מעוטר ב-4 אריות. בקומה השניה מרפסת עם פעמונים. רגלים מסולסלות ודמויות מלאכים/תינוקות סביב רגלי המגדל. גובה: 23 ס"מ. משקל: 225 גרם. מצב טוב מאוד.
הפריט נמכר ב $500 החל מ $500
פריט מס' : 025

בסיס לנר הבדלה כסף. גרמניה.מחצית השניה של המאה ה-19.

בסיס לנר הבדלה כסף עבודת יציקה. הלחמה וחיתוך. על המגירה חתימת האמן JR וסימון של חתימת יבוא צרפתית משנת 1893. המגדל נוצר בגרמניה במחצית השניה של המאה ה-19. גובה: 20 ס"מ. משקל: 260 גרם. מצב כללי טוב.
החל מ $1500