ברוך הבא אורח, באפשרותך או לצור חשבון
התקשר 03-9050090
קטגוריות

מכירה אינטרנטית מבוססת זמן מס' 3 - 18.03.2019

 

סנן לפי
תצוגה
תצוגה מוצרים בעמוד
פריט מס' : 126

כתובה מצוירת וכתובה ביד על קלף. ישראל. תשע"ז- 2017

כתובה מצוירת וכתובה ביד בכתב אשורית על קלף. "שנת חמשת אלפים ושבע מאות ושבעים ושבע לבריאת העולם. שמות החתן וכלה. צבעים שונים. עם עיטורי פרחים ושבעת המינים, חלקם מוזהבים. ללא חתימות עדים וחתן. גודל: 60X60 ס"מ. מצב טוב.
הפריט נמכר ב $60 החל מ $50
פריט מס' : 127

לוט 2 תעודות נייר צבעוניות מיוחדות. ראשית המאה ה- 20.

לוט 2 תעודות נייר צבעוניות מיוחדות. ראשית המאה ה- 20. 1. תעודה צבעונית עם תמונת המקומות הקדושים מצבת זיכרון לכר הנפטר של חברת גמילות חסד "חסד לאברהם" בעיה"ק ירושלם. עם כיתובים בעברית, אנגלית, ואידיש. 46.5X33 ס"מ. מצב כללי טוב. סימני כיפול וקרעים בשוליים. 2.תעודת חברות צבעונית ענקית ומרשימה של ישיבת "אהל משה" בירושלם של המהרי"ל דיסקין. עם תמונתו ותמונת הגאון ר' חיים ברלין והר הבית בראש הדף ותמונת המקומות הקדושים. ותמונת הישיבה בתחתית, ותחתיה תקנות הישיבה באידיש. 48X65 ס"מ. מצב כללי טוב. סימני כיפול וקרעים בשוליים.
החל מ $50
פריט מס' : 128

כרזה מאוירת 'לשנה טובה' בדפוס ליטוגרפי - ירושלים תחילת המאה ה-20

ברכת 'לשנה טובה', דפוס ליטוגרפי צבעוני בו נראים י"ב שבטי ישראל, עיה"ק ציון, קבר רחל, והכתל המערבי. תחתיהם טנא מלא פירות ארץ ישראל והכיתוב "כל הברכות השלוחות לכם מטבור הארץ ציוןם וירושלם..." בתחתית האיור ציור של נמל ת"א ויהודי פונה לציון ומעליו מלאך מבשר והכיתוב :"ושבתי את שבות עמי ישראל...". הודפס ע"י משה אפקוביץ אחוה, ירושלים המאה ה-20. 25x34 ס"מ. סימן קיפול במרכז. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $50 החל מ $50
פריט מס' : 129

קישוט לסוכה - המאה ה-20

קישוט צבעוני לסוכה על גבי בריסטול. ובו: תפלת 'יהי רצון' להזמנת האושפיזין, שמות שבעת האושפיזין, מעליהם נשר פורס כנפים ותחתיו הפסוק "כנשר יאיר קינו". מסביב איורי צמחים, שערים וצורות גיאומטריות, ובהם נתונים שבעה עיגולים כנגד שבעת האושפיזין, בכל עיגול פסוק העוסק באחד מן האושפיזין מלווה באיור תואם. | קיפול וקרעים זעירים בשולים הלבנים ללא פגיעה. | 25X17 ס"מ. מצב כללי: טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 130

מזרח על קלף עם הדפס כותל המערבי ירושלים תרפ"ו | 1936

הדפס על קלף "מזרח" עם ציורים של הרב הבית, הכותל המערבי, עקידת יצחק, קבר רחל ועוד קברי צדיקים, ממוסגר מסגרת פגומה. משה בן יצחק מזרחי - ירושלים תרפ"ו [1936]. 29X36 ס"מ. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $550 החל מ $50
פריט מס' : 131

לוח לימוד א' ב' ועוד, עם הוראות באידיש. ממוסגר. אירופה תחילת המאה ה-20.

לוח לימוד א' ב' והברות לשון הקודש וברכות ותפילות שונות, עם הוראות באידיש. שיקום מקצועי. ממוסגר. אירופה תחילת המאה ה-20. מצה כללי טוב.
הפריט נמכר ב $120 החל מ $50
פריט מס' : 132

לוט 3 פשקווילים נדירים על ענייני צניעות וכשרות. בעברית אידיש ואנגלית. ירושלם.

לוט 3 פשקווילים נדירים על ענייני צניעות וכשרות. בעברית אידיש ואנגלית. ירושלם. אחד מהפשקווילים הוא על חיים שיף הבעלים של בתי המלון: הנשיא, ואור גיל, והיוזם והבעלים של בריכת שחיה בעיה"ק. כולם במצב טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 133

מכתב במכונת כתיבה מועד הסיוע המאוחד האמריקאי ליהודים נגועי המלחמה לראי"ה קוק עם תוכן מעניין. ירושלם. תרפ"א | 1920.

מכתב במכונת כתיבה מועד הסיוע המאוחד האמריקאי ליהודים נגועי המלחמה לראי"ה קוק עם תוכן מעניין. ירושלם. תרפ"א - 1920. מעט תיקונים בכתב יד. מעט קרעים בשוליים. מצב כללי טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 134

נדיר! דף בודד השכבה לאיש השכבה לאשה - דפוס שאהין טהראן שנות ה-50

דף בודד עם נוסח השכבה לאיש והשכבה לאשה שנדפס בדפוס שאהין בטהרן - אירן בשנות ה-50, לא מצאנו איזכור לדף זה בקטלוגים ובספרייה הלאומית. פריט מיוחד ונדיר, מצב טוב למעט קרעים קלים ונקב קטן עם חסרון בטקסט, מבויל עם בול של הקונגרס הציוני כ"ג בחותמת הדואר: 1951.
החל מ $50
פריט מס' : 135

קינות מאת חכמי תימן על הריסות הדת ע"י השלטון בארץ הקודש - ירושלים תשי"א

חוברת קטנה בת עשרה עמודים, צילום כתב יד תימני של קינות "גולת תימן מייללת בהן על רוע מצבם בענין הדתי כשעזבו את תימן ועלו לארץ..." בשער קינות מאת זקני חכמי תימן על הריסות הדת ע"י השלטון בארץ הקודש, ערב תשעה באב תשי"א, דפוס חורב ירושלים יצא לאור מחדש ע"י "וועד בני הישיבות העולמי". מצב כללי טוב מאד.
החל מ $50
פריט מס' : 136

דף מודפס "מכתב לעורר את אחינו בני ישראל המאמינים בה'" - עם אגרת מרבי מנחם מענדיל מרימנוב

דף בודד "מכתב לעורר את אחינו בני ישראל המאמינים בה'" אודות צניעות הנשים, עם ציטוט מצוואת החתם סופר ואגרת מרבי מנחם מנדל מרימינוב זצ"ל. ללא סימני זיהוי נוספים. כתמים. שוקם מקצועית.
החל מ $50
פריט מס' : 137

דף תפילה לשלום מאת רבי נתן מברסלב עם מכתב לחיילי צה"ל - ישראל המאה ה-20

נדיר! דף בודד עם "תפילה לשלום מאת רבי נתן מברסלב זצ"ל" -בצידו האחד של הדף תפילה מתוך ליקוטי תפילות של רבי נתן מברסלב, תלמידו וממשיך דרכו של רבי נחמן מברסלב זצ"ל, אשר נדפס ע"י קרן הדפסה והפצה - מוסדות ברסלב בני ברק, בצידו השני מכתב לחייל "למען טובתך הנצחית". פריט מעניין וייחודי. קרעים שונים, מצב כללי טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 138

דף עם נוסח תפילת המקובלים להטלת קללה על שליט מצרים ג'מאל עבד אל נאצר - תש"ל | 1970

דף בודד עם תפילת המקובלים "בגזירת עירין ובמימר קדישין, אנחנו מחרימים ומשביעין ומנדים ומשמתין.... ובפרט לג'מאל עבד אל נאצר [נשיא מצרים] וחוסין בן טלאל [מלך ירדן] ימח שמם וזכרם...", דף מודפס בודד, כתמים שונים. מצב כללי טוב. רקע: לפני כעשור סערו הרוחות במצריים לאחר שהרב בניהו שמואלי שליט"א גילה כי בשנת תש"ל (1970) מספר ימים לפני מותו של שליט מצרים ג'מאל נאצר עבד אל נאצר קיימו שלושה ממקובלי ירושלים הרב שאול דוד חי מועלם - מישיבת פורת יוסף, הרב יוסף שארוק והרב יצחק כדורי טקס בעל מאפיינים מיסטיים-מאגיים. "בגלל שנאצר נחשב לעושה צרות, הם החליטו לחסל אותו", סיפר הרב שמואלי. בדף שלפנינו מודפס נוסח התפילה אותו נשאו המקובלים והמניין המצומצם שהיה איתם.
החל מ $50
פריט מס' : 139

תנ"ך עם הקדשה ללוחם צה"ל שנפצע מאפרים קציר נשיאה הרביעי של מדינת ישראל

כרך תנ"ך מפורשים בהוצאת עדי מהדורת ידיעות אחרונות תשל"ב, שהודפסה לחיילים עם מכתב פותח של תא"ל הרב מרדכי פירון - הרב הראשי לצה"ל. בדף השער הקדשה של מר אפרים קציר, בעת כהונתו כנשיא מדינת ישראל: "לוחם צה"ל יקר! מיוחס רפאל, בהערכה רבה ובאיחולי החלמה מהירה. יברכך ה' מציון - שלום על ישראל. אפרים קציר, תשרי תשל"ד. מצב כללי טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 140

חוברת לכבוד יובל ה- 25 של תנועת פועלי אגודת ישראל "אילוסטרירטער פא"י אלמאנאך". מינכן. תש"ז | 1947.

חוברת לכבוד יובל ה- 25 של תנועת פועלי אגודת ישראל (פא"י) בעריכת דוד אדלר שיצאה מטעם פועלי אגודת ישראל בגרמניה. מינכן. תש"ז - 1947. בחוברת ישנן תמונות רבות ונדירות של גדולי ישראל וכן של עסקני ומקימי אגודת ישראל ופא"י, וכן של המפעלים והמוסדות השונים שנוסדו ע"י תנועת פא"י בארץ ישראל ובגרמניה. כמו כן יש בחוברת כמה מאמרים קצרים בעברית ובאידיש. המדפיס: לינדער. 60 עמ'. מעטפת מודפסת עם קרעים. שער צבעוני מחוזק בהדבקות. קרעים קלים בקצוות חלק מהדפים ללא פגיעה בטקסט. כתמי זמן. חלק מהדפים מנותקים. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $50 החל מ $50
פריט מס' : 141

לוט 10 קופות קרן קיימת לישראל - תשס"ב | 2001.

לוט 10 קופות זהות של קרן קיימת לישראל נצרו לרגל 100 שנה לקק"ל - תשס"ב - 2001. באחת מהן חסר מכסה. מצב כללי טוב.
הפריט נמכר ב $70 החל מ $50
פריט מס' : 142

גליון שטרות לא חתוכים רמב"ם על סך שקל אחד.

גליון שטרות לא חתוכים רמב"ם על סך שקל אחד. מצב כללי גרוע.
החל מ $50
פריט מס' : 143

מפצח אגוזים כנראה אנטישמי. אירופה. המאה ה-20.

פריט יחודי ומעניין מפצח אגוזים יתכן אנטישמי עשוי עץ בדמות אדם עם זנב. במשיכת הזנב פיו נפתח ללוע להכנסת האגוזים. ככל הנראה אירופה המאה ה-20. גובה: 22 ס"מ. מצב טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 144

לוט 2 ספרי קהילות.

לוט 2 ספרי קהילות. אוסטראה ולומז'ה. 1. ספר פנקס אוסטראה. עם תמונת המהרש"א. 2. ספר זיכרון לקהילת לומז'ה בעריכת יו"ט לוינסקי.
החל מ $50
פריט מס' : 145

לוט גליונות כתב עת על ענייני חסידות "רשפים - בדרך הגאולה השלמה" - הרב עדין שטיינזלץ

2 כרכים עם מבחר גליונות מתוך כתב העת הנדיר "רשפים בדרך הגאולה השלמה", אשר יצא לאור בירושלים תשט"ז והלאה, מודפסים בסטנסיל, יצא לאור ע"י "ארגון שלהבת י-ה", מאמרים על הגאולה ותורת החסידות. רקע: "שלהבתי-ה", ארגון קטן של צעירים בעלי משנה דתית מהפכנית שפעלו בישראל בשנות החמישים ובראשית שנות השישים, ולאפיין את משנתה. מטרתה של אחוות "שלהבתי-ה" היתה ליצור רנסנס דתי עמוק, שיהווה המשך מודרני וישראלי למהפכה של החסידות בדרך הבעש"ט. רובם הגדול של התכנים שבפרסומי שלהבתי-ה נכתבו על ידי הרב עדין שטיינזלץ [אבן ישראל] שליט"א ונכתבו בעילום שם כביטוי של האחווה בארגון שפעילותו דעכה לבסוף לאחר מספר שנים.
הפריט נמכר ב $50 החל מ $50
פריט מס' : 146

ירחון תבונה | ירושלים תש"ג - תש"ז | 1943-1947

קובץ מתוך גליונות הירחון תבונה - ענייני תורה ומוסר, יצא לאור רבי ישראל זיסל פלטין – דבורץ לפני אב"ד קומיי ויזנא - ליטא. נדפס בירושלים. בכרך: גליונות שונים לא כולם רצופים בין השנים תש"ג - תש"ז | 1943-1947 חתימת בעלות של הרב דוד צבי זילברשטיין זצ"ל - [תרנ"ז-תשל"ט | 1897-1978] רב, איש חינוך ופעיל ציבור חרדי בפולין ולאחר מכן בעלותו ארצה כיהן כמזכיר מרכז חינוך התורה בארץ ישראל ומרבני תל אביב.
החל מ $50
פריט מס' : 147

הגדה של פסח של קיבוץ אפיקים של השומר הצעיר. תש"ו | 1946.

הגדה של פסח של קיבוץ אפיקים של השומר הצעיר. תש"ו - 1946. הגדה לא מסורתית עם ציורים. משולבים בה פזמונים שונים של מחבר אנונימי ברוח ההגדה והשומר הצעיר, וגם פתגמים שונים של ברל כצנלסון. לפנינו 11 דף. גודל 22 ס"מ. מצב כללי טוב. ללא כריכה ושער.
החל מ $50
פריט מס' : 148

לוט ספרים שנדפסו בארה"ב. תחילת המאה ה-20

1. דון יצחק אברבנאל - חזיון היסטורי בחמש מערכות מאת הרב ד"ר יהודה ליב לנדא מיוהנסבורג. הוצאת י"ד אייזנשטיין. ניו-יורק. תרע"ט - 1919. מצב טוב. 2. ספר הקדיש - על תולדות הקדיש והתפתחותו. מאת הרב שמריהו ליב הורוויץ רב בבית הכנסת דת"ת ר' ישראל סלנטר בניו-יורק. ניו-יורק. תרפ"ו -1926. מצב טוב. 3. ספר הפותח והחותם - מאת הרב בנימין גיטלזון רב בקליבלנד אוהיו ומקודם רב בכמה ערים ברוסיה. ניו-יורק. תרנ"ח - 1898. השער מנותק. מצב כללי טוב. 4. מאגילניצקיס ליניען סקול חומש - מאת ר' יוסף בן יהודה מאגילניצקי מחנך ב- "בני ציון סקול". זהו חומש עם תרגום הפסוקים לאידיש. פילדלפיה. תרע"א - 1911. כריכה מקורית מנותקת ושני דפים ראשונים מנותקים. מצב כללי טוב.
החל מ $50
פריט מס' : 149

מלחין לבית גור - תל אביב תשכ"ד | 1964 - מהדורה ממוספרת

ספר בפורמט אלבומי מיוחד, מלחין לבית גור - הרב יעקב תלמוד ז"ל קו ותו לדמותו, עותק 60 מתוך 300 שנדפסו. האלבום נערך ע"י בנו של המלחין מר חיים תלמוד, עם מאמרים לזכרו של המלחין,, קטעי עיתונות, תצלומים רבים של חסידות גור, תוי נגינה למנגינות בחסידות גור ועוד אחרים. 32x23 ס"מ. כריכת בד מקורית עם הטבעה בצבע חום. מצב כללי טוב.
החל מ $100
פריט מס' : 150

מסכת פרוהבישן. ניו יורק. תרפ"ט | 1929. מהדורה ראשונה. פרודיה על תקופת היובש בארה"ב בשנות ה-20.

מסכת פרוהבישן. ניו יורק. תרפ"ט - 1929. מהדורה ראשונה. פרודיה על תקופת היובש בארה"ב בשנות ה-20. מאת גרשון קיש כפרודיה על תקופת היובש. למרות ההיתר למכור יין לצרכי דת, רק ארבע סמכויות רבניות אושרו לצורך כך. הדבר גרם לתחרות על זהותן של סמכויות אלו, משום שניתן היה להשתמש בפיקוח על אישורים לצרכי דת כדי להשיג תרומות לתמיכה במוסדות דתיים. רבים ניצלו את המערכת לרעה, ומתחזים וסוכנים לא מורשים ניצלו פרצות בחוק כדי לייצר ולקנות יין. השילוב של רדיפות ותנאי חיים קשים יחד עם מוחות תלמודיים חריפים הוליד, במשך מאות שנים, חוש הומור אירוני ופעמים אף סאטירי. פעמים רבות, כתבים אלו משקפים את התקופות שבהן נכתבו עם אזכורים סודיים לענייני דיומא. 40 עמ', 22 ס"מ. מצב כללי טוב מאוד. כולל הכריכה החיצונית המקורית קרועה בקצוות ומנותקת.
הפריט נמכר ב $110 החל מ $80